בלוג

האם אפשר לצבוע ברזל מגולוון? ושאלות נוספות על צביעה ייעודית
(0) האם אפשר לצבוע ברזל מגולוון? ושאלות נוספות על צביעה ייעודית
צביעת מתכות מבחינה היסטורית, היא משימה לא פשוטה כאשר אחת הבעיות המרכזיות של מתכות היא הנטייה שלהן לפתח קורוזיה לאורך הזמן. אז מה זה קורוזיה? ואיך מטפלים בה?
סוגים של דבק - איזה סוגי דבק קיימים ומה השימושים?
(0) סוגים של דבק - איזה סוגי דבק קיימים ומה השימושים?
הצבעים האיכותיים של חברת ישראלאק ייצור ושיווק בע”מ מכילים סוגים שונים של "דבקים" המסייעים להיצמדות הצבע על גבי המשטח שאותו צובעים. אז איזה סוגים של דבק יש בשוק?
על צביעה עמידה כמו צביעה באבקה אלקטרוסטטית ועוד
(0) על צביעה עמידה כמו צביעה באבקה אלקטרוסטטית ועוד
צביעה חשמלית היא רק סוג אחד מתוך מגוון אדיר באמת של סוגי ואופני צביעה, לצד סוגים ובסיסים שונים של צבע. לצביעה יש שימושים רבים וחשיבות גבוהה.
צביעת אמבטיה עשה זאת בעצמך
(0) צביעת אמבטיה עשה זאת בעצמך
האמבטיה שלכם לאחר שנים רבות מתבלה ומאבדת את הנראות האסתטית הכה חשובה. על מנת לחדש את נראות האמבטיה, יש כמה דרכים יעילות במיוחד שתוכלו לעשות בעצמכם מבלי לשכור שירותי איש מקצוע.
אימפרגנציה לבטון -איטום וחיזוק קירות בטון
(0) אימפרגנציה לבטון -איטום וחיזוק קירות בטון
לתשתיות מינרליות כמו בטון קיימות תכונות ספיגה אשר הופכות אותן לא פעם לעמידות פחות בפני נוזלים מסוגים שונים, דבר שעלול להוביל לבלייה של החומר ככל שחולף הזמן, ללא הטיפול המתאים. על מנת להגן על התשתיות, וכן כדי להקנות להן יותר עמידות לאורך השנים, יש לאטום אותן.
חידוש דק איפאה - המדריך המלא
(0) חידוש דק איפאה - המדריך המלא
דקים שעשויים מאיפאה זקוקים לתחזוקה שוטפת כולל חידוש כל כמה שנים. חידוש דק איפאה מסייע לשמור על המראה הטוב שלו ולהגן עליו מפני נזקי מזג האוויר ומזיקים נוספים שיפורטו בהמשך.
איך לצבוע רהיטים: המדריך המלא
(0) איך לצבוע רהיטים: המדריך המלא
כשזה מגיע לרהיטים, שכבת צבע טרייה יכולה להפיח בהם חיים חדשים ולהפוך אותם למוקד המושך ביותר בבית שלך, לחסוך כסף ולהפחית בהוצאות ע"י מתן הזדמנות שנייה לרהיטים ותיקים ואהובים בעלי ערך סנטימנטלי.
איך לאטום גג: מידע ושלבי ביצוע
(0) איך לאטום גג: מידע ושלבי ביצוע
איטום גגות הוא דרך חשובה להגן על הבית שלך מפני נזקים הנוצרים מדליפת מים. על ידי ביצוע השלבים במאמר זה תוכל לאטום את הגג שלך בצורה יעילה ובטוחה.