ישראלאק

ישראלאק

הצג בעמוד
מיין לפי

AG-WB לכה פוליאוריטנית דו-רכיבית חלק א+ב גלון 6 ליטר

לכה דקורטיבית עליונה דו רכיבית על בסיס שרפי פוליאוריתן אקרילי לעץ. לכה על בסיס מים באיכות גבוהה לשימוש פנים וחוץ. מיועדת עבור פרגולות, גדרות עץ, משקופים, משקופים, דלתות, רהיטי גן וכו'. ~הידבקות מעולה. ~LOW VOC (ידידותי לסביבה). ~נוח ליישום. ~עמידות טובה לאורך זמן. ~קשיחות גבוהה של שכבת הציפוי. ~גוון-שקוף ~ברק- מט (5-15%)/משי (30-40%)/מבריק (60-70%) ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר!
~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪587.50
כולל מע"מ

MALAGA מלגה לבן 18 ליטר

צבע אקרילי לצביעת קירות פנים וחוץ. ~ מתאים לקירות גבס ~בעל כושר כיסוי גבוה. ~רחיץ וקל לניקוי ( עמיד בקרצוף). ~בעל עמידות לאורך זמן. ~גוון- לבן פלוס ~ברק- מט במיוחד. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪187.20
כולל מע"מ
{{quantityBoxList['345_0'].unitOfMeasureType}}
{{$root.quantityBoxList['345_0'].subTotalStoreCurrency}} {{$root.quantityBoxList['345_0'].subTotal}}
{{$root.quantityBoxList['345_0'].subTotal}}
{{TotalPrice}} {{$root.quantityBoxList['345_0'].formatTaxSubTotal}}

PMA

משהה לצבעי פוליאוריטן ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
החל מ - ₪134.90
₪1403.40
כולל מע"מ
{{quantityBoxList['275_0'].unitOfMeasureType}}
{{$root.quantityBoxList['275_0'].subTotalStoreCurrency}} {{$root.quantityBoxList['275_0'].subTotal}}
{{$root.quantityBoxList['275_0'].subTotal}}
{{TotalPrice}} {{$root.quantityBoxList['275_0'].formatTaxSubTotal}}

SILIHOT 300

צבע חד רכיבי למתכת על בסיס שרפים סיליקוניים מיוחדים בעלי עמידות לטמפרטורות גבוהות עד למקסימום של 300 מעלות צלסיום. ~המוצר מיועד לצביעת מתכות של רכיבים תעשייתיים כגון: ארובות, תנורים, חממי- מים, צנרת ומפלטי חום. ~בעל כושר הדבקה מעולה ~חזק במיוחד. ~גוון- מגוון. ~ברק- מט-משי. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~כל הגוונים המוצגים במניפה להמחשב בלבד! ~תתכן סטייה בגוון ~ניתן לבחור גוון ממניפות שאינן מופיעות באתר. יש לציין את המניפה והגוון בהערות של סל הקניות לפני התשלום, ללא בחירת גוון בזמן הזמנת המוצר.
~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
החל מ - ₪205.90

SL FLOORING אפור -חלק א+ב 10 ליטר(2+8)

פוליאוריטן דו רכיבי גמיש לציפוי רצפות ומשטחים. יציקה גמישה בעלת פילוס עצמי (Self-leveling) על בסיס שרפי פוליאוריטן לרצפה לשימוש פנים. ~ לשימוש חוץ יש ליישם שניר 2000 מעל. ~ VOC נמוך מ 100 g/l. ~מתאימה לשימוש תעשייתי. ~בעלת עמידות גבוהה מפני שחיקה וכימיקלים. ~יציקה גמישה ואטומה. ~קלה לניקוי. ~גוון- אפור. ~ברק- משי מבריק. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪849.50
כולל מע"מ
{{quantityBoxList['1140_0'].unitOfMeasureType}}
{{$root.quantityBoxList['1140_0'].subTotalStoreCurrency}} {{$root.quantityBoxList['1140_0'].subTotal}}
{{$root.quantityBoxList['1140_0'].subTotal}}
{{TotalPrice}} {{$root.quantityBoxList['1140_0'].formatTaxSubTotal}}

TAVOR צבע יסוד+עליון שקוף לגוון -חלק א+ב- גלון 5 ליטר

צבע יסוד עליון דו רכיבי על בסיס שרפים אקריליים ושרפי פוליאוריטן לצביעה איכותית של מתכות ופלסטיק. ~קל לשימוש. ~בעל כושר ייבוש מהיר לשכבה נאה ואחידה. ~עמידות UV לאורך זמן. ~עמידות גבוהה לשריטות ומכות. ~בעל קשיחות גבוהה. ~עמידות בפני מים. ~אדהזיה טובה. ~מתאים לסביבת מזון. ~אינו מכיל עופרת וכרומטים.
~גוון- מגוון לפי דרישת לקוח. ~ברק- מט-משי. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר!
₪561.60
כולל מע"מ

TOPCOLOR שקוף 10+5

צבע אפוקסי לרצפות- יציקת ציפוי עליונה לרצפות בטון דו רכיבית על בסיס שרפים אפוקסיים ופוליאמינים בעלת פילוס עצמי (Self-leveling) לשימוש פנים. מיועד לרצפות תעשייה ומחסנים לצורך הגנה בפני חומרים כימיים, דלקים ושמנים. ~משמש כיסוד או עליון לפי אופן השימוש. ~עמידות בתנאים קשים (חומציים בסיסיים ומיימים) ועמידות במי ברז, מי ים ומים מזוקקים. ~עמידות בפני שחיקה. ~גוון- שקוף/מגוון. ~ברק- מבריק. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~כל הגוונים המוצגים במניפה להמחשב בלבד! ~תתכן סטייה בגוון ~ניתן לבחור גוון ממניפות שאינן מופיעות באתר. יש לציין את המניפה והגוון בהערות של סל הקניות לפני התשלום, ללא בחירת גוון בזמן הזמנת המוצר.
~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪1056.50
כולל מע"מ

אפוסוד 391

צבע יסוד אנטיקורוזיבי על בסיס שרפים אפוקסיים המכיל שילוב של פיגמנטים אנטיקורוזיביים ואינהיביטורי קורוזיה. הצבע מומלץ לשימוש כיסוד על מתכת בתנאי סביבה ימית או תעשייתית. ~הגנה אנטיקורוזיבית למתכת. ~עמידות לאורך זמן. ~נטול כרומטיים ועופרת. ~ כיסוד בתוך מערכת C4-C5M,I - צביעה חדשה, מתאים כיסוד לצביעת תחזוקה. ~ ברק- מט ~ גוון - אדום ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר! ~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
החל מ - ₪312.20

אפוסוד לבן EW (לבן במיוחד) מט

צבע יסוד אפוקסי אנטיקורוזיבי דו רכיבי על בסיס שרפים אפוקסיים המכיל פיגמנטים אנטיקורוזיביים משובחים. המוצר מומלץ לשימוש כיסוד למתכות להגנה איכותית לאורך הזמן. ~עמידות בתנאים קשים (חומציים, בסיסיים ומימיים). ~ VOC נמוך. ~אינו מכיל עופרת וכרומטים.
~גוון- לבן במיוחד. ~ברק- מט. ~מומלץ לא לצבוע בשמש ישירה ולא אם קיים חשש לגשם 48 שעות מגמר הצביעה, טמפ‘ מומלצת לצביעה : 10-25 מע"צ, אין לערבב/לדלל את הצבע עם החומרים אחרים שלא הומלצו על ידינו, חובה לעיין בדף המוצר וב-MSDS טרם השימוש במוצר!
החל מ - ₪311.30

אפועל שקוף א+ב פח 18 ליטר לפ תקן ישראלי 5113

~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪1236.80
כולל מע"מ

גאפא לוב 3.5 ליטר

משחת החלקה (תכשיר סבוני), העוזר להשחלת כבלים ומחברים פלסטיים.
~גוון- חלבי ~התמונות המוצגות לעיל להמחשה בלבד
₪44.80
כולל מע"מ
{{quantityBoxList['609_0'].unitOfMeasureType}}
{{$root.quantityBoxList['609_0'].subTotalStoreCurrency}} {{$root.quantityBoxList['609_0'].subTotal}}
{{$root.quantityBoxList['609_0'].subTotal}}
{{TotalPrice}} {{$root.quantityBoxList['609_0'].formatTaxSubTotal}}